Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Monotype |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Erotiek |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 31 x 22 cm (h x b) |
Incl. lijst | 42.5 x 32.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1 ( monotype) |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Werk is in goede staat voor zijn leeftijd (51 jaar ) | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Genk, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Genk, België |
Starttijd | 2-12-2021 om 16:53 |
Eindtijd | 5-12-2021 om 21:45 |