Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Schilderij |
Muis (prisoner of war) - olieverf op doek - gesigneerd - 2003
Titel: "Muis" (prisoner of war)
Kunstenaar: Jan Langendam
Medium: olieverf op doek
Afmeting: 23 x 30 cm
Jaar: 2003
Conditie: zeer goede staat
Starttijd | 17-10-2017 om 20:32 |
Eindtijd | 26-10-2017 om 15:11 |