Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Zeegezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 44 cm (h x b) |
Incl. lijst | 38 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Dordrecht, 1879 - Laren, 1962
Biografie: Jan LarijJan Lary kreeg schilder en tekenlessen van zijn oom Ronald Lary en zijn vader C. Lary. Van 1898 tot 1913 verbleef hij in Indie, waar hij werkzaam was als inspecteur van een petroleummaatschappij en later als correspondent in vreemde talen bij prof. Melchior Treub, directeur van ' s lands plantentuin in Buitenzorg. Hij schilderde met name landschappen. Woonde na zijn terugkeer o.a. in Laren en Loenen. Overleed te
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Het werk bevind zich in uitstekende conditie | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zuidhorn, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Starttijd | 1-4-2021 om 7:34 |
Eindtijd | 8-4-2021 om 21:42 |
Objectlocatie | Zuidhorn, Nederland |