Max Bill - Kleurenzeefdruk GEOMETRIE in KLEUR
Marc Chagall - Kleurenaffiche LA CHEVAUCHEE uit 1974
Peter Handel - Kleurengiclee UTE Handgesigneerd
Jozsef Banfi - Jozsef Banfi (Ricse 1936 -): Haus des Raby Matyas, Szentendre, olie/karton
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Board |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 42 x 59 cm (h x b) |
Incl. lijst | 43 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
De conditie van het is goed, de lijst betreft een eenvoudige atelierlijst. | |
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 27-1-2022 om 13:19 |
Eindtijd | 6-7-2022 om 10:33 |