Jan Mankes - Houtsnede kleine kraai kijkend naar mugje - Gesigneerd - 1918 - Verkocht

Jan Mankes - Houtsnede kleine kraai kijkend naar mugje - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 385!
Jan Mankes - Houtsnede kleine kraai kijkend naar mugje - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 385!Jan Mankes - Houtsnede kleine kraai kijkend naar mugje - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 385!Jan Mankes - Houtsnede kleine kraai kijkend naar mugje - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 385!Jan Mankes - Houtsnede kleine kraai kijkend naar mugje - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 385!Jan Mankes - Houtsnede kleine kraai kijkend naar mugje - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 385!Jan Mankes - Houtsnede kleine kraai kijkend naar mugje - Gesigneerd - 1918 kopen? Bied vanaf 385!
  • Jan Mankes (1889-1920)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekHout/Linosnede
StijlKlassiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een mooie houtsnede ( 1918 ) van Jan Mankes , gesigneerd met potlood rechtsonder en monogram in de plaat.

Titel " kleine kraai kijkend naar mugje "

Gedrukt op papier en in prima staat.

LET OP ! Verder heb ik geprobeerd de kleur zojuist mogelijk weer te geven . De gravure is (leger) groen. Zie eerste foto.

Op de achterzijde zie je de doordruk van het houtblok.

Zie foto's voor een juiste indruk.

Verzending is aangetekend en verzekerd.

Goede staat

Jan Mankes (1889-1920)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  bruk21
FA. (4)

Lid sinds 2019
122 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
18 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 442,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-12-2022 om 13:28
Eindtijd:10-12-2022 om 22:55
KariHe
07 dec. / 17:24
€ 385