Jan Mankes - Houtsnede Koemelkster - Verkocht

Jan Mankes - Houtsnede Koemelkster kopen? Bied vanaf 225!
Jan Mankes - Houtsnede Koemelkster kopen? Bied vanaf 225!Jan Mankes - Houtsnede Koemelkster kopen? Bied vanaf 225!Jan Mankes - Houtsnede Koemelkster kopen? Bied vanaf 225!Jan Mankes - Houtsnede Koemelkster kopen? Bied vanaf 225!Jan Mankes - Houtsnede Koemelkster kopen? Bied vanaf 225!Jan Mankes - Houtsnede Koemelkster kopen? Bied vanaf 225!
  • Jan Mankes (1889-1920)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekHout/Linosnede
StijlKlassiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een mooie houtsnede van Jan Mankes 1914 , gesigneerd met potlood rechtsonder en monogram in de plaat.  Op dun papier. De houtsnede is in goede staat.

Foto's zijn gemaakt met een witte- en een zwarte ondergrond.  De juiste kleur zie je op de foto met de witte achtergrond.

Titel " Koemelkster ". Een mooie druk . Aan de achterzijde zie/voel je de ribbels van het houtblok.

Afmeting totaal 21 * 27 cm.
Afbeelding 14 * 18,8 cm

Verzending is aangetekend en verzekerd.

Mooi exemplaar

Jan Mankes (1889-1920)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  bruk21
FA. (4)

Lid sinds 2019
122 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
21 cm
27 cm
Dit item is verkocht voor 258,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-12-2022 om 09:22
Eindtijd:24-12-2022 om 11:44
josgeene
24 dec. / 08:42
€ 225