Jan Murk de Vries - zonder titel

Jan Murk de Vries - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Jan Murk de Vries - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Jan Murk de Vries - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
  • Jan Murk de Vries (1919-2015)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie origineel werk op papier van Jan Murk de Vries (1919-2015). Het werkje zelf is niet zo groot 15 x 10 cm maar in zeer goede staat.
 het werk verdient het om opnieuw ingelijst te worden

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Jan Murk de Vries (1919-2015)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2602 verkochte items
Alle items van deze verkoper (449)
10 cm
15 cm
Starttijd:20-09-2022 om 11:54
Eindtijd:04-10-2022 om 22:37
Openingsbod € 55
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland