Jan Radersma - Merah - Verkocht

Jan Radersma - Merah kopen? Bied vanaf 37!
Jan Radersma - Merah kopen? Bied vanaf 37!Jan Radersma - Merah kopen? Bied vanaf 37!Jan Radersma - Merah kopen? Bied vanaf 37!Jan Radersma - Merah kopen? Bied vanaf 37!Jan Radersma - Merah kopen? Bied vanaf 37!Jan Radersma - Merah kopen? Bied vanaf 37!Jan Radersma - Merah kopen? Bied vanaf 37!Jan Radersma - Merah kopen? Bied vanaf 37!Jan Radersma - Merah kopen? Bied vanaf 37!Jan Radersma - Merah kopen? Bied vanaf 37!Jan Radersma - Merah kopen? Bied vanaf 37!Jan Radersma - Merah kopen? Bied vanaf 37!Jan Radersma - Merah kopen? Bied vanaf 37!
  • Jan Radersma (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Conditie: uitstekend.
Editie: 10/100..
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Jan Radersma (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (29)

Lid sinds 2017
1569 verkochte items
Alle items van deze verkoper (94)
55 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 42,55 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-01-2023 om 23:03
Eindtijd:26-01-2023 om 17:05
BartNL
26 jan. / 16:55
€ 37