Jan Schonk - Afbeelding van een zwaan. - Verkocht

Jan Schonk - Afbeelding van een zwaan. kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 35,00

Jan Schonk - Afbeelding van een zwaan. kopen? Bied vanaf 15!Jan Schonk - Afbeelding van een zwaan. kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Artseller
FA. (10)

Lid sinds 2017
126 verkochte items
  • Jan Schonk (1889-1976)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen12.7 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageOnbekend,niet genummerd
Originele ets van Jan Schonk,gesigneerd buiten de plaat met potlood.

Geen beschadigingen,geen vouwen

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:25-04-2019 om 17:20
Eindtijd:09-05-2019 om 22:15
Biedingen (6)
lesuisr
09 mei / 22:05
€ 35
Lusetta
09 mei / 22:05
€ 35
lesuisr
09 mei / 22:04
€ 30
Lusetta
09 mei / 22:04
€ 25
Weideblik
09 mei / 19:43
€ 20
981765
05 mei / 19:35
€ 15