Lot van 7 prenten van Jan Schonk waarvan 5 handgesigneerd
Conditie is redelijk, de os is beschadigd.
Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verstuurd.
Redelijk
Alle prenten met ouderdomssporen, zie scans. De os is beschadigd in het beeld.
Tot 2 kg.
€ 10,00