Jan Schonk - Zwaan in het water - Verkocht

Jan Schonk - Zwaan in het water kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Jan Schonk - Zwaan in het water kopen? Bied vanaf 25!Jan Schonk - Zwaan in het water kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Artseller
FA. (10)

Lid sinds 2017
126 verkochte items
  • Jan Schonk (1889-1976)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen34.5 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageOnbekend,niet genummerd
Jan Schonk was een echte natuurliefhebber en heeft dat in zijn grafiek ook duidelijk laten zien.

Geen beschadigingen,geen vouwen

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:28-04-2019 om 12:19
Eindtijd:12-05-2019 om 21:50
Lusetta
12 mei / 21:27
€ 25