Jan Simon Knikker (sr.) - Zonder titel - Verkocht

Jan Simon Knikker (sr.) - Zonder titel kopen? Bied vanaf 89!

Verkoopprijs: € 102,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Simon Knikker (sr.) - Zonder titel kopen? Bied vanaf 89!Jan Simon Knikker (sr.) - Zonder titel kopen? Bied vanaf 89!Jan Simon Knikker (sr.) - Zonder titel kopen? Bied vanaf 89!

Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

123 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • Jan Simon Knikker (sr.) (1889-1957)
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 48 cm (h x b)
Lijst40 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Landschap met figuur door Jan Knikker senior

Conditie van het werk goed weinig zichtbare onregelmatigheden, conditie van de lijst tussen redelijk en goed in.

Jan Simon Knikker (sr.) (1889-1957)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

123 verkochte items
56 cm
40 cm
48 cm
32 cm
Dit item is verkocht voor 102,35(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-06-2022 om 10:40
Eindtijd:19-06-2022 om 16:52
Restaurateur
19 jun. / 16:34
€ 89