Jan Simon Knikker (sr.) - Zonder titel - Verkocht

Jan Simon Knikker (sr.) - Zonder titel kopen? Bied vanaf 84!

Verkoopprijs: € 96,60 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Simon Knikker (sr.) - Zonder titel kopen? Bied vanaf 84!Jan Simon Knikker (sr.) - Zonder titel kopen? Bied vanaf 84!Jan Simon Knikker (sr.) - Zonder titel kopen? Bied vanaf 84!

Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

130 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Jan Simon Knikker (sr.) (1889-1957)
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 39 cm (h x b)
Lijst63 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Een goed geschilderd landschap met kippen bij een boerderij door Jan Knikker senior.
Het schilderij is gesigneerd met H. Endlich een pseudoniem dat hij met enige regelmaat gebruikte.

Conditie van het werk zeer goed, conditie van de lijst zeer goed.

Jan Simon Knikker (sr.) (1889-1957)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

130 verkochte items
53 cm
63 cm
39 cm
49 cm
Dit item is verkocht voor 96,60(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-06-2022 om 17:07
Eindtijd:26-06-2022 om 15:31
Kunstvast
23 jun. / 06:56
€ 84