14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 39 cm (h x b) |
Incl. lijst | 63 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Conditie van het werk zeer goed, conditie van de lijst zeer goed. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Breda, Nederland |
Starttijd | 19-6-2022 om 17:07 |
Eindtijd | 26-6-2022 om 15:31 |