Jan Sirks - Ets: Kade van Rotterdam - Verkocht

Jan Sirks - Ets: Kade van Rotterdam kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Jan Sirks - Ets: Kade van Rotterdam kopen? Bied vanaf 40!Jan Sirks - Ets: Kade van Rotterdam kopen? Bied vanaf 40!Jan Sirks - Ets: Kade van Rotterdam kopen? Bied vanaf 40!Jan Sirks - Ets: Kade van Rotterdam kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
Alle items van deze verkoper (315)
  • Jan Sirks (1885-1938)
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen25 cm x 17 cm (h x b)
Passe-partout40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ets van Jan Sirks, van de kade van Rotterdam.

 Het werk is rechtsonder, met potlood, door de kunstenaar gesigneerd.

 Afmetingen incl passepartout: H40 xb30cm. Afmetingen voorstelling: H25 x b17 cm.

Het werk is in goede staat. De passepartout om het werk heen is verkleurd en daar zitten plakresten op. Mooi ingelijst, met nieuw passepartout, valt dit niet meer op.

Jan Sirks (1885-1938)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5334 verkochte items
30 cm
40 cm
17 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:05-03-2019 om 12:56
Eindtijd:18-03-2019 om 22:20
kunstpn
15 mrt. / 15:06
€ 40