Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Prenten voor 1900 |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 37 x 32 cm (h x b) |
Incl. lijst | 37 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
A5 9
Jan Swijser
Man in Stad
Houtsnede
37 x 32 cm
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Passepartout dient vervangen te worden | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 23-2-2021 om 9:17 |
Eindtijd | 4-8-2021 om 13:42 |