Jan van Delft - Jan van Delft, Lelie III - Verkocht

Jan van Delft, Lelie III kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Jan van Delft (1950)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Ets

Totel: Lelie, III

Prachtige ets of zwaar handgeschept zuurvrij papier

Beeldformaat : 65 x 50 cm

Papierformaat: 80 x 61 cm

Gesigneerd rechts onder met potlood

Conditie: Uitstekend

Niet ingelijst