Litho van Jan van den Thillart uit 1958. Titel: Voorjaar. Oplage: 23/40. Afmetingen blad incl passepartout: H52.5 x b67cm. Afmetingen voorstelling: H33 x b46cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.
Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.
Jan van den Thillart (1904- 2002) studeerde aan de Koninklijke Academie voor schone kunsten te Antwerpen, later keerde hij terug naar zijn geboortestad ‘s-Hertogenbosch. In 1954 werd hij lid van de Vereniging van de Nederlandse kring tekenaars, hij exposeerde regelmatig in het Stedelijk Museum Amsterdam. De natuur was zijn grootste inspiratiebron. Hij tekende vaak in de directe omgeving van ‘s Hertogenbosch, het poldergebied van de Maas, Drunense Duinen, de Wamberg, ‘t Drommels kanaaltje, het Kraaienbos.