Jan van Dorp - Ingelijste prent , Vrouw in avondrood – Groot – 1988

Jan van Dorp - Ingelijste prent , Vrouw in avondrood – Groot – 1988 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan van Dorp - Ingelijste prent , Vrouw in avondrood – Groot – 1988 kopen? Bied vanaf 1!Jan van Dorp - Ingelijste prent , Vrouw in avondrood – Groot – 1988 kopen? Bied vanaf 1!Jan van Dorp - Ingelijste prent , Vrouw in avondrood – Groot – 1988 kopen? Bied vanaf 1!Jan van Dorp - Ingelijste prent , Vrouw in avondrood – Groot – 1988 kopen? Bied vanaf 1!Jan van Dorp - Ingelijste prent , Vrouw in avondrood – Groot – 1988 kopen? Bied vanaf 1!Jan van Dorp - Ingelijste prent , Vrouw in avondrood – Groot – 1988 kopen? Bied vanaf 1!Jan van Dorp - Ingelijste prent , Vrouw in avondrood – Groot – 1988 kopen? Bied vanaf 1!Jan van Dorp - Ingelijste prent , Vrouw in avondrood – Groot – 1988 kopen? Bied vanaf 1!Jan van Dorp - Ingelijste prent , Vrouw in avondrood – Groot – 1988 kopen? Bied vanaf 1!Jan van Dorp - Ingelijste prent , Vrouw in avondrood – Groot – 1988 kopen? Bied vanaf 1!Jan van Dorp - Ingelijste prent , Vrouw in avondrood – Groot – 1988 kopen? Bied vanaf 1!Jan van Dorp - Ingelijste prent , Vrouw in avondrood – Groot – 1988 kopen? Bied vanaf 1!Jan van Dorp - Ingelijste prent , Vrouw in avondrood – Groot – 1988 kopen? Bied vanaf 1!Jan van Dorp - Ingelijste prent , Vrouw in avondrood – Groot – 1988 kopen? Bied vanaf 1!Jan van Dorp - Ingelijste prent , Vrouw in avondrood – Groot – 1988 kopen? Bied vanaf 1!Jan van Dorp - Ingelijste prent , Vrouw in avondrood – Groot – 1988 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2664 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Jan van Dorp (1959)
Jaartal1988
TechniekOffset
IngelijstIngelijst
Afmetingen67 cm x 52 cm (h x b)
Lijst84.5 cm x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplagenr. 67 van 250 ex.
  • Een grote ingelijste prent van de Nederlandse kunstenaar Jan van Dorp (1959).

    -Gesigneerd, voluit en met initialen, getiteld, gedateerd en genummerd rechtsonder (nr. 67 van 250 ex.).

    -Ingelijst in een metalen lijst met passe-partout (geen glasplaat).

    -Afmetingen: Lijst, 84,5 x 67,5 cm. Beeld, 67 x 52 cm.

    -Herkomst: Uit een inboedel.

    -Conditie: In zeer goede staat.

    Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk.

    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:

    Jan van Dorp, geboren in 1959 in Vlaardingen, autonoom beeldend kunstenaar & conceptueel vormgever.

    -Opleiding: Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten, Den Haag (1978-1982).

    Voor meer informatie over de kunstenaar: www.janvandorp.nl

    Afhandeling:

    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze voorkeur.

    -Het werk kan binnen Nederland verzonden worden via PostNL.

    -Het werk kan binnen de EU verzonden worden via GLS.

    -Het werk kan NIET naar landen buiten de EU verzonden worden.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 15,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 20,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

In zeer goede staat. Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.

Jan van Dorp (1959)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2664 verkochte items
67.5 cm
84.5 cm
52 cm
67 cm

Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:30-07-2020 om 16:25
Eindtijd:10-08-2020 om 21:34

Biedingen (4):

Aapeloekie
2 aug. / 13:15
€ 5
duif
2 aug. / 13:15
€ 3
Aapeloekie
2 aug. / 13:15
€ 3
duif
30 jul. / 23:54
€ 1