2 litho's uit de serie "schildersprenten" uit 1947. werken zijn gemaakt door Jan van Keulen. 1 werk is met de hand en in de druk gesigneerd. Het andere werk is alleen in de druk gesigneerd. druk gesigneerd. De authenticiteit van deze werken wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden gemaild.
Bij aankoop kunnen de werken worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. De werken kunnen ook worden verstuurd. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.