Jan Wolkers - zeefdruk: Winterbeelden VII - Verkocht

Jan Wolkers - zeefdruk: Winterbeelden VII kopen? Bied vanaf 225!
Jan Wolkers - zeefdruk: Winterbeelden VII kopen? Bied vanaf 225!Jan Wolkers - zeefdruk: Winterbeelden VII kopen? Bied vanaf 225!Jan Wolkers - zeefdruk: Winterbeelden VII kopen? Bied vanaf 225!Jan Wolkers - zeefdruk: Winterbeelden VII kopen? Bied vanaf 225!
  • Jan Wolkers (1925-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk van Jan Wolkers met de titel: Winterbeelden VII. Jaar: 1995. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Jan Wolkers (1925-2007)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (175)

5653 verkochte items
Alle items van deze verkoper (292)
44 cm
31 cm

Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
Starttijd28-12-2019 om 18:11
Eindtijd2-3-2020 om 13:44
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken