Jan Worst - onbekend

Jan Worst - onbekend kopen? Bied vanaf 175!
Jan Worst - onbekend kopen? Bied vanaf 175!Jan Worst - onbekend kopen? Bied vanaf 175!Jan Worst - onbekend kopen? Bied vanaf 175!
  • Jan Worst (1953)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2004
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 74 x 100 cm (h x b)
Incl. lijst 108 x 131 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 80/100
Ingelijst werk van Jan Worst uit 2004 (80/100). Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Op te halen in Hengelo (Ov) tijdens kantooruren.

Jan Worst (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  nicolebesselink
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
131 cm
108 cm
100 cm
74 cm