Janice Boekholt - Ingelijste aquarel - Verkocht

Janice Boekholt - Ingelijste aquarel kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Janice Boekholt - Ingelijste aquarel kopen? Bied vanaf 55!Janice Boekholt - Ingelijste aquarel kopen? Bied vanaf 55!Janice Boekholt - Ingelijste aquarel kopen? Bied vanaf 55!Janice Boekholt - Ingelijste aquarel kopen? Bied vanaf 55!Janice Boekholt - Ingelijste aquarel kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1184 verkochte items
Alle items van deze verkoper (78)
  • Janice Boekholt (1939)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1996
TechniekAquarel
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen54.5 cm x 43.8 cm (h x b)
Lijst83 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel van Janice Boekholt, gedateerd en gesigneerd. Mooi ingelijst in Houten Barth lijst achter pass-partout en glas.

LET OP! Alleen afhalen

Janice Boekholt (1939)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1184 verkochte items
68 cm
83 cm
43.8 cm
54.5 cm
Dit item is verkocht voor 63,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-01-2021 om 10:00
Eindtijd:12-02-2021 om 20:27
RonO
12 feb. / 20:18
€ 55