Jaroslawa Dankowa - Toraja Girls - Verkocht

Jaroslawa Dankowa - Toraja Girls kopen? Bied vanaf 900!
Jaroslawa Dankowa - Toraja Girls kopen? Bied vanaf 900!Jaroslawa Dankowa - Toraja Girls kopen? Bied vanaf 900!Jaroslawa Dankowa - Toraja Girls kopen? Bied vanaf 900!Jaroslawa Dankowa - Toraja Girls kopen? Bied vanaf 900!Jaroslawa Dankowa - Toraja Girls kopen? Bied vanaf 900!Jaroslawa Dankowa - Toraja Girls kopen? Bied vanaf 900!Jaroslawa Dankowa - Toraja Girls kopen? Bied vanaf 900!Jaroslawa Dankowa - Toraja Girls kopen? Bied vanaf 900!Jaroslawa Dankowa - Toraja Girls kopen? Bied vanaf 900!Jaroslawa Dankowa - Toraja Girls kopen? Bied vanaf 900!
  • Jaroslawa Dankowa (1925-1999)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen57 cm x 29 cm x 29 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Indrukwekkend en aangrijpend beeld.
Grote uitvoering in de Toraja Girls serie.
Gesigneerd en herkomst bekend.
Vanwege gewicht alleen ophalen/brengen.

Jaroslawa Dankowa (1925-1999)

BulgaarBulgaarNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  liesko
FA. (4)

96 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
29
57
29
Dit item is verkocht voor 1.035,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-08-2022 om 12:02
Eindtijd:30-09-2022 om 17:14
sasosl
29 sep. / 09:09
€ 900