JAS - Mabel Violet - Verkocht

JAS - Mabel Violet kopen? Bied vanaf 40!
JAS - Mabel Violet kopen? Bied vanaf 40!JAS - Mabel Violet kopen? Bied vanaf 40!
  • JAS (1945-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen36 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Leuke zeefdruk van JAS (1945-2002). Uit 1999.

Gesigneerd en genummerd. De zeefdruk kan worden bekeken en/of opgehaald in  de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

JAS (1945-2002)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (475)
33 cm
36 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-10-2022 om 18:51
Eindtijd:28-10-2022 om 12:56
Vriesco
28 okt. / 11:51
€ 40