JAS - Parade II - Verkocht

JAS - Parade II kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

JAS - Parade II kopen? Bied vanaf 50!JAS - Parade II kopen? Bied vanaf 50!JAS - Parade II kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1321 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
  • JAS (1945-2002)
Jaartal1996
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde zeefdruk
  • Beeldformaat: 53 x 53 cm
  • Nummering wijkt af van de foto
  • Drukgangen: 21
  • De zeefdrukken zijn met de hand gedrukt op geschept papier
  • Gesigneerd en genummerd met potlood door de kunstenaar

Er zitten kleine 'deukjes' in het papier, ruim buiten het bedrukte gedeelte.

JAS (1945-2002)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1321 verkochte items
92 cm
64 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-05-2022 om 17:35
Eindtijd:18-05-2022 om 20:32
dolfkist
15 mei / 10:02
€ 50