| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1994 |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Stijl | Modern |
| Onderwerp | Stilleven |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 61 x 43 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 100 |
Mooi stilleven van Jasper Krabbé. Een stilleven gebaseerd op de reis (1831-1836) en het boek (1839) van Charles Darwin op de HMS Beagle. Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd, genummerd (13/100) en met opdracht “voor Hedda met liefs”, ook gesigneerd en gedateerd (‘94) in de plaat. Afkomstig uit de nalatenschap van televisie- en filmmaakster Hedda van Gennep. In zeer goede conditie, wat kreukjes in de marge onderin die ingelijst met passe-partout niet zichtbaar zijn.
Afmetingen: 61cm x 43cm (blad), 46cm x 31cm (beeld)
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Garantie | |||