Jean Baptiste Ambroise Marcellin Jobard (1792-1861)
Type kunstwerk
Prenten voor 1900
Periode
1900 t/m 1944
Techniek
Litho
Drager
Papier
Onderwerp
Landschap
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
13.50 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd
Ongesigneerd
itemOptions.undefined.label
60
"Chateau de Modave" Waals België Ets achter glas en in goede staat, zelf ingekaderd en niet origineel.
Goed
Ets zit achter glas zelf in gekaderd en is in goede staat gegeven
"kasteel van Modave" bevindt zich in Waals België.
Het gegeven is 13,50 cm op 20cm
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 10,00
Naar Nederland
€ 10,50
€ 15,20
Europese Unie
€ 18,50
Wereldwijd
€ 50,54