5. Jean Baptiste Ambroise Marcellin Jobard

Jean Baptiste Ambroise Marcellin Jobard (1792-1861)

3 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Jean Baptiste Ambroise Marcellin JOBARD (Baissey 1792 - Brussel 1861)

Frans Belgisch

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Jean Baptiste Ambroise Marcellin Jobard - Le chantier d'Amsterdam kopen? Bied vanaf 20!

Jean Baptiste Ambroise Marcellin Jobard - Le chantier d'Amsterdam

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorKampR

Jaartal1825
TechniekLitho
Afmetingen20.2 cm x 25.2 cm (h x b)
GesigneerdNaam gedrukt
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Baptiste Ambroise Marcellin Jobard - Chateau de Modave kopen? Bied vanaf 50!

Jean Baptiste Ambroise Marcellin Jobard - Chateau de Modave

Grafiek tot 1900

Geplaatst door6263

TechniekLitho
Afmetingen13.50 cm x 20 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Baptiste Ambroise Marcellin Jobard - De Beurs Van Antwerpen kopen? Bied vanaf 150!

Jean Baptiste Ambroise Marcellin Jobard - De Beurs Van Antwerpen

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorEatorgeteaten

Jaartal1825
TechniekLitho
Afmetingen28 cm x 35 cm (h x b)
IngelijstIngelijst