Jean Brusselmans - Stakende fabrieksarbeiders - Verkocht

Jean Brusselmans - Stakende fabrieksarbeiders kopen? Bied vanaf 200!
Jean Brusselmans - Stakende fabrieksarbeiders kopen? Bied vanaf 200!Jean Brusselmans - Stakende fabrieksarbeiders kopen? Bied vanaf 200!Jean Brusselmans - Stakende fabrieksarbeiders kopen? Bied vanaf 200!Jean Brusselmans - Stakende fabrieksarbeiders kopen? Bied vanaf 200!
  • Jean Brusselmans (1884-1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1917
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen34.5 cm x 27.5 cm (h x b)
Lijst54 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Op de achtergrond staan 3 rijhuizen weergegeven en fabriek met hoge fabrieksschouw. Op de voorgrond staan 7 arbeiders en vrouw met kind op de arm.

Dit item is verkocht voor 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-05-2021 om 16:14
Eindtijd:23-05-2021 om 22:40
JOZVANNEYGEN
23 mei / 18:36
€ 200