Jean Pierre Cassigneul - Au bord de la mer à Deauville, litho (prachtig ingelijst) - Verkocht

Jean Pierre Cassigneul - Au bord de la mer à Deauville, litho (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 475!

Verkoopprijs: € 546,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jean Pierre Cassigneul - Au bord de la mer à Deauville, litho (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 475!Jean Pierre Cassigneul - Au bord de la mer à Deauville, litho (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 475!Jean Pierre Cassigneul - Au bord de la mer à Deauville, litho (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 475!Jean Pierre Cassigneul - Au bord de la mer à Deauville, litho (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 475!Jean Pierre Cassigneul - Au bord de la mer à Deauville, litho (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 475!

Geplaatst door  Rosser
FA. (170)

2991 verkochte items
Alle items van deze verkoper (228)
  • Jean Pierre Cassigneul (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 cm x 44 cm (h x b)
Lijst78 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage130

Mooi, karakteristiek werk van de Franse kunstenaar Jean Pierre Cassigneul.  Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (109/130).  Prachtig complementair ingelijst door de firma Schleiper & Fils, achter museumglas en met smetteloos, luxueus passe-partout.  Alles in uitstekende conditie.

Afmetingen: 78cm x 66cm (incl. lijst), 56cm x 44cm (binnen passe-partout)

Werk van Cassigneul is natuurlijk in Frankrijk maar ook internationaal zeer gewild.  Om voor mij onbekende redenen is zijn werk vooral in Japan zeer gevraagd.  Een werk van deze kwaliteit (voorstelling, inlijsting) zou in Japan bijvoorbeeld tussen de 1200 en 1600 euro opbrengen op een veiling.

Jean Pierre Cassigneul (1935)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rosser
FA. (170)

2991 verkochte items
66 cm
78 cm
44 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 546,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-02-2020 om 17:44
Eindtijd:07-03-2020 om 21:02
PascalDeRoeck
07 mrt. / 20:52
€ 475