Sober, herkenbaar werk van Jelle Hoogstra. Tekening met pastelkrijt op dik papier, gesigneerd,
gesitueerd en gedateerd (‘86) rechtsonder. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 50cm x 40cm