Jelle Hoogstra - kleurrijke Hollandse luchten, XL

Jelle Hoogstra - kleurrijke Hollandse luchten, XL kopen? Bied vanaf 79!
Jelle Hoogstra - kleurrijke Hollandse luchten, XL kopen? Bied vanaf 79!Jelle Hoogstra - kleurrijke Hollandse luchten, XL kopen? Bied vanaf 79!Jelle Hoogstra - kleurrijke Hollandse luchten, XL kopen? Bied vanaf 79!Jelle Hoogstra - kleurrijke Hollandse luchten, XL kopen? Bied vanaf 79!Jelle Hoogstra - kleurrijke Hollandse luchten, XL kopen? Bied vanaf 79!Jelle Hoogstra - kleurrijke Hollandse luchten, XL kopen? Bied vanaf 79!
  • Jelle Hoogstra (1924-2003)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1993
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Abstract
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Woeste Hollandse lucht in de hoofdrol van Jelle Hoogstra, uitgevoerd op groot formaat.

Gemengde techniek op papier, gesigneerd en gedateerd (‘93) aan de linkerkant van het werk.
 In goede conditie.
Afmetingen ca: 70 cm x 100 cm

De Friese kunstenaar Jelle Hoogstra (1924-2003) begon zijn kunstenaarsopleiding, op achttienjarige leeftijd, in 1942 aan de academie “kunst-oefening “ te Arnhem. Helaas kon hij vanwege de oorlogssituatie zijn opleiding niet afmaken, maar direct na de bevrijding schreef hij zich in aan de academie van Beeldende Kunsten in Rotterdam en kon daar zijn studie voltooien.

Dit item wordt zorgvuldig verpakt verzonden.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 23,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 30,00

Jelle Hoogstra (1924-2003)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  flokbluit
310 verkochte items
Alle items (23)
100 cm
70 cm