Jelle Hoogstra - (1924-2003), Polderlandschap, XL

Jelle Hoogstra - (1924-2003), Polderlandschap, XL kopen? Bied vanaf 79!
Jelle Hoogstra - (1924-2003), Polderlandschap, XL kopen? Bied vanaf 79!Jelle Hoogstra - (1924-2003), Polderlandschap, XL kopen? Bied vanaf 79!Jelle Hoogstra - (1924-2003), Polderlandschap, XL kopen? Bied vanaf 79!Jelle Hoogstra - (1924-2003), Polderlandschap, XL kopen? Bied vanaf 79!Jelle Hoogstra - (1924-2003), Polderlandschap, XL kopen? Bied vanaf 79!
  • Jelle Hoogstra (1924-2003)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1994
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeer mooi polderlandschap van Jelle Hoogstra, uitgevoerd op groot formaat.

Gemengde techniek op papier, gesigneerd en gedateerd (‘94) aan de rechterkant van het werk.
 In goede conditie.
Afmetingen ca: 80 cm x 100 cm

De Friese kunstenaar Jelle Hoogstra (1924-2003) begon zijn kunstenaarsopleiding, op achttienjarige leeftijd, in 1942 aan de academie “kunst-oefening “ te Arnhem. Helaas kon hij vanwege de oorlogssituatie zijn opleiding niet afmaken, maar direct na de bevrijding schreef hij zich in aan de academie van Beeldende Kunsten in Rotterdam en kon daar zijn studie voltooien.

Dit item wordt zorgvuldig verpakt verzonden.

Zeer kleine kreuk hoekje rechtsonder, valt binnen zone passepartout.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 30,00

Jelle Hoogstra (1924-2003)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  flokbluit
307 verkochte items
Alle items (23)
100 cm
70 cm