Zeer mooi polderlandschap van Jelle Hoogstra, uitgevoerd op groot formaat.
Gemengde techniek op papier, gesigneerd en gedateerd (‘94) aan de rechterkant van het werk.
In goede conditie.
Afmetingen ca: 80 cm x 100 cm
De Friese kunstenaar Jelle Hoogstra (1924-2003) begon zijn kunstenaarsopleiding, op achttienjarige leeftijd, in 1942 aan de academie “kunst-oefening “ te Arnhem. Helaas kon hij vanwege de oorlogssituatie zijn opleiding niet afmaken, maar direct na de bevrijding schreef hij zich in aan de academie van Beeldende Kunsten in Rotterdam en kon daar zijn studie voltooien.
Dit item wordt zorgvuldig verpakt verzonden.