Jeroen de Carpentier - Fraai verstild expressionistische Gouache "Regenwolken boven akkerland" gesignd - Verkocht

Jeroen de Carpentier - Fraai verstild expressionistische Gouache "Regenwolken boven akkerland" gesignd kopen? Bied vanaf 40!

Jeroen de Carpentier - Fraai verstild expressionistische Gouache "Regenwolken boven akkerland" gesignd kopen? Bied vanaf 40!Jeroen de Carpentier - Fraai verstild expressionistische Gouache "Regenwolken boven akkerland" gesignd kopen? Bied vanaf 40!Jeroen de Carpentier - Fraai verstild expressionistische Gouache "Regenwolken boven akkerland" gesignd kopen? Bied vanaf 40!Jeroen de Carpentier - Fraai verstild expressionistische Gouache "Regenwolken boven akkerland" gesignd kopen? Bied vanaf 40!Jeroen de Carpentier - Fraai verstild expressionistische Gouache "Regenwolken boven akkerland" gesignd kopen? Bied vanaf 40!Jeroen de Carpentier - Fraai verstild expressionistische Gouache "Regenwolken boven akkerland" gesignd kopen? Bied vanaf 40!Jeroen de Carpentier - Fraai verstild expressionistische Gouache "Regenwolken boven akkerland" gesignd kopen? Bied vanaf 40!Jeroen de Carpentier - Fraai verstild expressionistische Gouache "Regenwolken boven akkerland" gesignd kopen? Bied vanaf 40!
  • Jeroen de Carpentier (1956)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1990
Techniek Gouache
Drager Karton
Stijl Abstract
Onderwerp Landschap
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 15 x 10 cm (h x b)
Passe-partout 25 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Jeroen De Carpentier

1956

Bergen Noord-Holland

Jeroen is schilder sinds 1977 en sindsdien geheel self-supporting en een graag geziene exposant in vele galeries door het hele land. Exposeert frequent sinds 1978 in onder andere Amsterdam, Tilburg, Haarlem en Bergen (NH). zijn werk vind de weg naar zowel particulier als gemeentelijk bezit.

Hij werkt voornamelijk in acryl en olieverf op linnen en papier.
Het werk heeft een abstract expressionistisch karakter met als basis natuur en landschap. Kleuren isoleren de vormen binnen het beeld, hun gewicht wordt al schilderend bepaald.

De Carpentier reconstrueert in een langdurig proces de harmonie die in de natuur als zo vanzelfsprekend geldt.

Weinig zichtbare onregelmatigheden.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 25,00

Jeroen de Carpentier (1956)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Artpointamsterdam
3998 verkochte items
Alle items van deze verkoper (105)
20 cm
25 cm
10 cm
15 cm