Jim Dine - Kleurenoffset-litho. Affiche: STILLLIVE uit 1979 (zeer zeldzaam

Jim Dine - Kleurenoffset-litho. Affiche: STILLLIVE uit 1979 (zeer zeldzaam kopen? Bied vanaf 55!
  • Jim Dine (1935)
Type kunstwerkAffiches
Jaartal1979
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 x 80 cm (h x b)
Zeer fraaie en grote Kleurenoffset-litho ontworpen door Jim Dine in 1979

Afmeting blad 80 x 63 cm in nieuwstaat.
Deze tentoonstellingsposter werd door Jim Dine ontworpen voor de tentoonstelling bij Galerie PACE te Columbus in 1979

Dine bezocht achtereenvolgens de University of Cincinnati en de Boston School of Fine and Applied Arts en sloot zijn studie in 1957 af met een Bachelor of Fine Arts van de Ohio State University in Ohio. Eind vijftiger jaren trok Dine de aandacht met zijn deelname aan de zogenaamde happenings in de met Claes Oldenburg en Allan Kaprow opgerichte eigen Judson Gallery. Zijn eerste solo-expositie kreeg hij in 1960 bij de Reuben Gallery in New York. In 1962 exposeerde hij met onder anderen Roy Lichtenstein, Andy Warhol, Robert Dowd, Phillip Hefferton, Joe Goode, Edward Ruscha en Wayne Thiebaud tijdens de baanbrekende tentoonstelling New Painting of Common Objects in het Norton Simon Museum in Pasadena (Californië). Deze expositie wordt beschouwd als de eerste popart-tentoonstelling in de Verenigde Staten.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,50
Naar Duitsland € 23,50
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Openingsbod € 55
ObjectlocatieSneek,  Nederland
Starttijd20-4-2024 om 10:02
Eindtijd30-4-2024 om 21:51