Jim van der Woude - Grafische intepretatie van de strip "Kuifje in Tibet"
Omschrijving
Jim van der Woude (1948-2023)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1974
Techniek
Litho
Drager
Papier
Stijl
Surrealistisch
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
39 x 49 cm (h x b)
Incl. lijst
66 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
4 uit 15
Absurde interpretatie van de tekening op pagina 2 van het beroemde stripboek "Kuifje in Tibet" waarop het hoofd van Kuifje lijkt te exploderen.
Jim van der Woude was een acteur, ontwerper en auteur bekend van TV en toneel. Met zijn elastieken lichaam toonde hij zich een van de beste komieken van zijn generatie, bij invloedrijke gezelschappen als (Hauser) Orkater, De Horde en Carver. Mogelijk is dit werk door hem genaakt tijdens zijn studie aan de Rietveld academie.
Excuses voor de weerspiegelingen. Aangeboden inclusief het betreffende stripboek.
Goed
Het werk heeft jarenlang in een kantoor gehangen.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leusden, Nederland