14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1978 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Realistisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 45 cm (h x b) |
Incl. lijst | 44 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kerkdriel, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Kerkdriel, Nederland |
Starttijd | 22-11-2020 om 21:22 |
Eindtijd | 26-12-2020 om 20:06 |