Jo Kruyder-Bouman - (=vrouw van Herman Kruyder) - - - Portret jongedame - - - - Verkocht

Jo Kruyder-Bouman - (=vrouw van Herman Kruyder) - - - Portret jongedame - - - kopen? Bied vanaf 45!
Tekening / Aquarel

Jo Kruyder-Bouman - (=vrouw van Herman Kruyder) - - - Portret jongedame - - - kopen? Bied vanaf 45!Jo Kruyder-Bouman - (=vrouw van Herman Kruyder) - - - Portret jongedame - - - kopen? Bied vanaf 45!Jo Kruyder-Bouman - (=vrouw van Herman Kruyder) - - - Portret jongedame - - - kopen? Bied vanaf 45!Jo Kruyder-Bouman - (=vrouw van Herman Kruyder) - - - Portret jongedame - - - kopen? Bied vanaf 45!Jo Kruyder-Bouman - (=vrouw van Herman Kruyder) - - - Portret jongedame - - - kopen? Bied vanaf 45!
  • Jo Kruyder-Bouman (1886-1973)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Potlood
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 35.5 cm (h x b)
Incl. lijst 52 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Jo Bouman was Herman Kruyder's vrouw
  • Los blad, met 2 plakkers bevestigd op karton
  • Achter glas
  • In een mooie kwaliteit houten lijst (slijtschade); zilverkleurig, de zijrand is zwart
In goede gebruikte staat.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00

Jo Kruyder-Bouman (1886-1973)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Miles
2417 verkochte items
Alle items (203)
47 cm
52 cm
35.5 cm
40 cm