Joan Miro - vriendinnen

Joan Miro - vriendinnen kopen? Bied vanaf 35!
Joan Miro - vriendinnen kopen? Bied vanaf 35!Joan Miro - vriendinnen kopen? Bied vanaf 35!Joan Miro - vriendinnen kopen? Bied vanaf 35!Joan Miro - vriendinnen kopen? Bied vanaf 35!
  • Joan Miro (1893-1983)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2001
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 24 x 18 cm (h x b)
Incl. lijst 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 125
Nog in plastic verpakt.
Schilderij van Jose van Gool
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leek, Nederland

Joan Miro (1893-1983)

Spaans Spaans Alle items van deze kunstenaar (18)

Geplaatst door  LHed
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (4)
33 cm
43 cm
18 cm
24 cm