Joep Coppens - Venus - Verkocht

Joep Coppens - Venus kopen? Bied vanaf 390!
Beeld / Object

Joep Coppens - Venus kopen? Bied vanaf 390!Joep Coppens - Venus kopen? Bied vanaf 390!Joep Coppens - Venus kopen? Bied vanaf 390!Joep Coppens - Venus kopen? Bied vanaf 390!Joep Coppens - Venus kopen? Bied vanaf 390!Joep Coppens - Venus kopen? Bied vanaf 390!Joep Coppens - Venus kopen? Bied vanaf 390!Joep Coppens - Venus kopen? Bied vanaf 390!Joep Coppens - Venus kopen? Bied vanaf 390!Joep Coppens - Venus kopen? Bied vanaf 390!
  • Joep Coppens (1940)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 1970
Techniek Brons
Afmetingen 33 x 10.5 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 2488 gram
Gesigneerd Handgesigneerd
Bronzen beeld uit 1970 van de kunstenaar Joep Coppens (1940-2024).
Getiteld: Venus
Afmeting inclusief sokkel: hoogte 33 cm  breedte 10,5 cm  diepte 10 cm
Oplage: 7/9
Gemerkt: CJ   70  7/IX
In zeer goede staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-hertogenbosch, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Joep Coppens (1940)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  artcollective5
Lid sinds 2017
41 verkochte items
Alle items (3)
10.5
33
10