Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van de Munttoren.
Ets is rechtsonder in plaat gesigneerd : J.C. Greive.
Ets : 28 x 22 cm. Met zuurvrije passe-partout en lijst : 44 x 37 cm.
Ets zuurvrij, zuurvrije passe-partout en lijst zijn in goede staat.
=======================================================
Johan Conrad Greive (Amsterdam, 2 april 1837 - aldaar, 14 mei 1891)
was een Nederlands kunstschilder, illustrator en graficus. Hij maakte vooral landschappen, riviergezichten en stadsgezichten in een realistische stijl.
Zijn tekentalent werd al vroeg herkend door zijn oom, de kunstschilder Petrus Fanciscus Greive.
Als kunstschilder werd Greive beïnvloed door de Haagse School en in zijn latere jaren enigszins door het impressionisme.
===============================================================================================
Starttijd | 21-8-2016 om 14:34 |
Eindtijd | 31-8-2016 om 20:34 |