Johan Meijer, aquarel, Mauvevijver te Laren - Verkocht

Johan Meijer, aquarel, Mauvevijver te Laren kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 10,00

Johan Meijer, aquarel, Mauvevijver te Laren kopen? Bied vanaf 1!Johan Meijer, aquarel, Mauvevijver te Laren kopen? Bied vanaf 1!Johan Meijer, aquarel, Mauvevijver te Laren kopen? Bied vanaf 1!Johan Meijer, aquarel, Mauvevijver te Laren kopen? Bied vanaf 1!Johan Meijer, aquarel, Mauvevijver te Laren kopen? Bied vanaf 1!Johan Meijer, aquarel, Mauvevijver te Laren kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KunstkamerZuidoost
FA. (16)

637 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Johan Meijer (1885-1970)
TypeTekening / Aquarel

Uit Gooise boedel: leuke aquarel door Johan Meijer, die veel in en om Laren/Blaricum heeft geschilderd.

Afmeting: 14 bij 22 cm.

De aquarel is op kartin geplakt en linksonder gesigneerd: 'Johan Meijer'.

Op de achterzijde staat vermeld: 'Mauvevijver Laren'.

De kunstschilder Johan Meijer (Zwolle, 5 april 1885 Laren, 29 april 1970) was ondermeer leerling van A.M. Gorter. Zeven jaar lang was hij diens assistent, helpende met penselen schoonmaken en doeken repareren. Daarna ging hij naar Parijs en Brussel om te studeren. In 1912 vestigde hij zich in Blaricum en sindsdien koos hij vooral de Gooiersgracht als onderwerp. In allerlei weersomstandigheden legde hij de bomen en het watertje vast. Vooral berkenbomen en knotwilgen. Hij had een zeer grote voorliefde voor bomen, zijn eigen tuin leek wel een bos. Meijer woonde en werkte tot 1912 in Amsterdam, daarna tot 1925 in Laren (op het Zandgat 906, Adresboek: Laren-Blaricum 1916) en daarna op de Heideweg in Blaricum.

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:05-05-2015 om 17:02
Eindtijd:17-05-2015 om 17:02
Biedingen (7)
artb
17 mei / 14:14
€ 10
artpointamsterdam
17 mei / 14:14
€ 9
artb
11 mei / 19:04
€ 7
1810
09 mei / 22:48
€ 5
artb
09 mei / 22:47
€ 3
1810
09 mei / 22:47
€ 3
artb
07 mei / 19:14
€ 1