Johan Roempler - Kubistisch stilleven

Johan Roempler - Kubistisch stilleven kopen? Bied vanaf 100!
Johan Roempler - Kubistisch stilleven kopen? Bied vanaf 100!Johan Roempler - Kubistisch stilleven kopen? Bied vanaf 100!Johan Roempler - Kubistisch stilleven kopen? Bied vanaf 100!
  • Johan Roempler (1889-1967)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Abstract
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 48 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderkunst Special > 100 euro special.
Jever is het pseudoniem  van de Franse schilder Johan Roempler. Hij vond zijn naam te Duits en signeerde daarom met Jever. Het aangeboden schilderij komt uit zijn atelier.
geen opmerkingen
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Johan Roempler (1889-1967)

Duits Duits Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Artsel
Lid sinds 2019
25 verkochte items
Alle items (3)
55 cm
48 cm