JOHANN VAN DEN NOORT, Gouache 2003 - Verkocht

JOHANN VAN DEN NOORT, Gouache 2003  kopen? Bied vanaf 30!
JOHANN VAN DEN NOORT, Gouache 2003  kopen? Bied vanaf 30!JOHANN VAN DEN NOORT, Gouache 2003  kopen? Bied vanaf 30!JOHANN VAN DEN NOORT, Gouache 2003  kopen? Bied vanaf 30!JOHANN VAN DEN NOORT, Gouache 2003  kopen? Bied vanaf 30!
  • Johann van den Noort (1940)
TypeTekening / Aquarel

Johann van den Noort "Diving Gannet" Zeer fraaie gouache geschilderd op 300 gr. Arches eertse kwaliteit houtvrij papier

Jaar: 2003

Catnummer: 03119

Afmeting 28 x 38 cm

Niet ingelijst en in staat van nieuw

Informatie kunstenaar: johannvandennoort.nl

Holland Artadvice is al vanaf 1985 actief in het adviseren, bemiddelen en verkopen van beeldende kunst. Inschrijving Kamer van Koophandel te Zwolle onder nummer:05060818.

Garantie: Wij garanderen dat het werk orgineel is, als omschreven in de veiling

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:06-05-2015 om 18:34
Eindtijd:17-05-2015 om 18:34
Biedingen (4)
Deroos1
09 mei / 18:33
€ 40
17598
09 mei / 18:33
€ 35
Deroos1
09 mei / 18:33
€ 35
17598
07 mei / 21:53
€ 30