Johann van den Noort - JOHANN VAN DEN NOORT, Gouache 2003 - Verkocht

JOHANN VAN DEN NOORT, Gouache 2003  kopen? Bied vanaf 30!
Tekening / Aquarel

JOHANN VAN DEN NOORT, Gouache 2003  kopen? Bied vanaf 30!JOHANN VAN DEN NOORT, Gouache 2003  kopen? Bied vanaf 30!JOHANN VAN DEN NOORT, Gouache 2003  kopen? Bied vanaf 30!JOHANN VAN DEN NOORT, Gouache 2003  kopen? Bied vanaf 30!
  • Johann van den Noort (1940)
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Johann van den Noort "Diving Gannet" Zeer fraaie gouache geschilderd op 300 gr. Arches eertse kwaliteit houtvrij papier

Jaar: 2003

Catnummer: 03119

Afmeting 28 x 38 cm

Niet ingelijst en in staat van nieuw

Informatie kunstenaar: johannvandennoort.nl

Holland Artadvice is al vanaf 1985 actief in het adviseren, bemiddelen en verkopen van beeldende kunst. Inschrijving Kamer van Koophandel te Zwolle onder nummer:05060818.

Garantie: Wij garanderen dat het werk orgineel is, als omschreven in de veiling

Starttijd6-5-2015 om 18:34
Eindtijd17-5-2015 om 18:34
Biedingen (4)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken