Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Johannes Aarts. Titel: Mythologische scene 2. Het werk is rechtsonder met potlood gesigneerd. Afmetingen blad: H39 x b27 cm. Afmeting voorstelling: H24 x b17,5 cm. Conditie: in goede staat. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 12-1-2018 om 22:36 |
Eindtijd | 19-1-2018 om 20:36 |