Johannes Nicolaas jr. - Prachtige gesigneerde ets met TULPEN 41/50 - Verkocht

Johannes Nicolaas jr. - Prachtige gesigneerde ets met TULPEN 41/50 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Johannes Nicolaas jr. - Prachtige gesigneerde ets met TULPEN 41/50 kopen? Bied vanaf 50!Johannes Nicolaas jr. - Prachtige gesigneerde ets met TULPEN 41/50 kopen? Bied vanaf 50!Johannes Nicolaas jr. - Prachtige gesigneerde ets met TULPEN 41/50 kopen? Bied vanaf 50!Johannes Nicolaas jr. - Prachtige gesigneerde ets met TULPEN 41/50 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  tien
FA. (17)

811 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Johannes Nicolaas jr. (1885-1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1931
TechniekEts
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen30.5 cm x 19 cm (h x b)
Lijst32.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage41/50
Het betreft een schitterende ets met tulpen.

In een mooie zwarte smalle houten lijst.

Gesigneerd onderaan rechts en genummerd onderaan links.

Johannes Nicolaas jr. (1885-1943)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  tien
FA. (17)

811 verkochte items
21 cm
32.5 cm
19 cm
30.5 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-10-2020 om 15:16
Eindtijd:07-10-2020 om 19:22
BasBo
06 okt. / 20:15
€ 50