John Chamberlain - Abstracte compositie, aquatint ets

John Chamberlain - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 200!
John Chamberlain - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 200!John Chamberlain - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 200!John Chamberlain - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 200!John Chamberlain - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 200!John Chamberlain - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 200!
  • John Chamberlain (1927-2011)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage27
Zeer mooi, karakteristiek werk van deze bekende Amerikaanse kunstenaar, vooral bekend als beeldhouwer.  Aquatint ets op dik geschept papier, met potlood gesigneerd (en ook gestempeld) en genummerd (25/27), met blindstempel van de uitgever (Novak Graphics, Toronto, Canada), in verso ook in inkt gestempeld door de uitgever.  In uitstekende conditie.

Afmetingen: 61cm x 46cm (blad), 25cm x 20cm (etsbeeld)

Dit item wordt bij sterke voorkeur opgehaald maar het kan eventueel goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper.

John Chamberlain (1927-2011)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Rosser
FA. (179)

3143 verkochte items
Alle items van deze verkoper (244)
46 cm
61 cm
Starttijd:31-10-2022 om 00:00
Eindtijd:14-11-2022 om 19:07
Openingsbod € 200
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa