5. John Chamberlain

John Chamberlain (1927-2011)

2 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

John CHAMBERLAIN (1927, VS)

Amerikaans

2 aangeboden items van deze kunstenaar

John Chamberlain - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 250!

John Chamberlain - Abstracte compositie, aquatint ets

Geplaatst doorRosser

Eindtijd31-05-2021 om 19:26

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen61 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorRosser

Eindtijd31-05-2021 om 19:56

TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst