Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1956 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 24.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 36.5 x 30.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Joop Birker (Tilburg, 1935-1993), behoorde samen met Jaap Wagemaker en Wim de Haan tot de Nederlandse materieschilders.
Johannes (Joop) Wilhelmus Maria Birker (Tilburg 1935 - Tilburg 1993) volgde vanaf 1952 tot 1955 de voorloper van de Academie voor Beeldende Vorming en daarna het Nationaal Hoger Instituut voor Schone Kunsten in Antwerpen. In 1959 maakte hij een grote muurschildering in de eerste Tilburgse nachtclub Campione in de toenmalige Koningstraat.
Dit mooie kleurrijke schilderij van Joop Birker is gemaakt in 1956. Joop Birker was toen 21 jaar en had toen net de Academie voor Beeldende Vorming afgerond.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Het werk heeft een zeer kleine beschadiging van de verflaag. (Zie de laatste foto) Gezien de leeftijd is het schilderij in goede staat. | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Apeldoorn, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Apeldoorn, Nederland |
Starttijd | 21-7-2020 om 9:15 |
Eindtijd | 28-8-2020 om 19:40 |