Joop Liesker - 2 liggend naakt en 1 staand naakt

Joop Liesker - 2 liggend naakt en 1 staand naakt kopen? Bied vanaf 300!
Joop Liesker - 2 liggend naakt en 1 staand naakt kopen? Bied vanaf 300!Joop Liesker - 2 liggend naakt en 1 staand naakt kopen? Bied vanaf 300!Joop Liesker - 2 liggend naakt en 1 staand naakt kopen? Bied vanaf 300!Joop Liesker - 2 liggend naakt en 1 staand naakt kopen? Bied vanaf 300!Joop Liesker - 2 liggend naakt en 1 staand naakt kopen? Bied vanaf 300!Joop Liesker - 2 liggend naakt en 1 staand naakt kopen? Bied vanaf 300!
  • Joop Liesker (1920-2004)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlImpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen44 cm x 62 cm (h x b)
Lijst87 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
3 bruine krijttekeningen  ca. 44x62, waarvan de 1e is gesigneerd Liesker en niet duidelijk gedateerd '80 ?, alle 3 de werken prachtig ingelijst.
Maten lijst  87x100 (liggende werken)  en 104x83 (staand werk)

Joop Liesker geboren 1920 te Breda en overleden 2002 in Tilburg.
Schilder staat beschreven in de Pieter Scheen. (zie foto).

At te halen in Alblasserdam / Kinderdijk.
Afhalen is ook mogelijk in Beerse, bij Turnhout, België

Joop Liesker (1920-2004)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Hannes1948
FA. (6)

Lid sinds 2020
103 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
100 cm
87 cm
62 cm
44 cm
Starttijd:30-06-2022 om 13:09
Eindtijd:09-07-2022 om 19:55
Openingsbod € 300
ObjectlocatieAlblasserdam, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie